גלילי שולמית בע"מ – בגלל השירות, בגלל האיכות והכי חשוב בגלל המחיר!

חברת גלילי שולמית בע"מ נוסדה בשנת 2000 ע"י עופר סגל לאחר שפרש אחרי 30 שנים מחברת תדביק בע"מ. עד שנת 2009 חברת גלילי שולמית בע"מ הפיצה באופן בלעדי את חברת תדביק בע"מ בישראל בכל נושא מדבקות לאקדחי מחירים, מדבקות למשקלים אלקטרוניים ,ומדבקות לבתי מרקחת.

חברת גלילי שולמית בע"מ משנת 2000 מייצרת, מייבאת, ומשווקת באופן עצמאי מדבקות לאקדחי מחירים לכל סוגי האקדחים, מדבקות למשקלים אלקטרוניים, ומדבקות לבתי המרקחת. כיום חברת גלילי שולמית בע"מ מפיצה של חברת קונטקט גרמניה לאקדחי מחירים בישראל. ומפיצה של חברת אופן דאטה מאיטליה שלה המגוון הגדול ביותר של אקדחי מחירים.

חברת גלילי שולמית בע"מ מתמחה במיוחד בפיתוח של אקדחי מחירים לצרכן הישראלי כמו כן שיווק ייצור ופיתוח של מדבקות ותוויות מכל הסוגים לדוגמא חומרי גלם ממוחזרים. גלילי שולמית בע"מ חרתה על דגלה לתת מענה של איכות מקסימלית ,מחיר מינימלי ,שירות מסור ואמינות. גלילי שולמית  בע"מ מחפשת תמיד את המוצר הטוב הבא לשימוש הצרכן הישראלי בשביל לקבל תמיד את כל הלקוחות שבעי רצון ביותר!

היתרון הגדול ביותר שלנו הוא שאנחנו תמיד מוכנים לעזור ללקוח, מוכנים לשמוע את צרכיו, ולא תמיד חשוב הערך הכספי, חשוב קודם כל שביעות רצונו של הלקוח ולא חשוב אם הוא גוף צרכני ענק או לקוח פרטי קטן.

חברת גלילי שולמית בע"מ משתמשת במספר שיטות הדפסה:

  • הדפסת פלקסו עד 6 צבעים
  • והדפסת בלט עד  6צבעים

כיום לחברת גלילי שולמית בע"מ יש את הציוד לייצור מדבקות לאקדחי מחירים ומדבקות משקל הכי מתקדם בארץ ובכל יום נמשכים הפיתוחים של הדור הבא של הדברים לדוגמא גליל מדבקות ללא דבק בהתחלת הגליל ובסוף הגליל והכל נעשה בצורה אוטומטית ע"י רובוט ללא מגע יד אדם.

הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותך וישמח
להעניק לך את הטיפול המסור ביותר.

לפרטים נוספים

אנא מלא את הטופס ונחזור בייעוץ אדיב ומקצועי

שירות לקוחות בכל חלקי הארץ
ביאליק 6, חדרה, מיקוד: 38402
050-4444624 | 050-4444656
פקס: 04-6222392
דילוג לתוכן