איקאה - בשנת 2013 פנתה לחברת גלילי שולמית...
חברת איקאה וביקשה את עזרתה ליצור לה מוצר ייחודי על מנת להקל על עובדיה כידוע חברת איקאה היא מבין החברות הגדולות בארץ לממכר רהיטים ומוצרי בית ובכל יום בכל חנות עליה לתמחר למעלה מ -250,000 מוצרים הבעיה היחידה היא שעליהם חובה לרשום את מקום הייצור של המוצר ארץ מוצאו חברת גלילי שולמית נענתה לאתגר ומצאה את הדרך המירבית והמענה המקסימלי דבר שעד אותו זמן אף חברה לא נתנה לה ובסוף התהליך חברת איקאה קיבלה מוצר בעל ראש הדפסה של 3 שורות אם כל 52 המדינות ממנה היא מביאה את מוצריה דבר זה הוא ייחודי מאוד וגלילי שולמית בע"מ שמחה לתת להם את הפיתרון האולטימטיבי לאחר הרבה שעות ויזע .
חוק סימון יחידת מידה
חברת גלילי שולמית בע"מ פיתחה ראש הדפסה מיוחד לאקדח מחירים בעל 2 ראשי הדפסה מותאם במיוחד לחוק סימון מחירים לפי יחידת מידה, ראש ההדפסה נותן מענה מקסימלי לחוק כי רצועות ראש ההדפסה רחבות במיוחד נראות ברור עמידות מאוד ולא נשחקות במהרה .
מדבקות למשקלים אלקטרוניים ללא דבק
משנת 2012 חברת גלילי שולמית בע"מ מיישמת למדבקות למשקלים אלקטרוניים כמה דרכים חשובות לצורך תפקוד נכון של המשקלים האלקטרוניים. חברתנו היא היחידה אשר נותנת את המדבקות הנ"ל ללא דבק בסוף הגליל ובהתחלת הגליל דבר שלא קיים כרגע בארץ לאף חברה מתחרה כי מדובר בציוד אוטומטי מלא ומיוחד. ובנוסף חברתנו משתמשת רק בצבעי U.V ככה שברגע הדבקת מדבקת על מוצר קפוא הצבע והברקוד אינם נמחקים.

הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותך וישמח
להעניק לך את הטיפול המסור ביותר.

לפרטים נוספים

אנא מלא את הטופס ונחזור בייעוץ אדיב ומקצועי

שירות לקוחות בכל חלקי הארץ
ביאליק 6, חדרה, מיקוד: 38402
050-4444624 | 050-4444656
פקס: 04-6222392
דילוג לתוכן